Mobil Uygulamalar & Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Yazılım Geliştirme | Kurumsal Mobil Yazılım Çözümleri

Mobil uygulama geliştirme tasarım bilgisinden ziyade yazılım mühendisliği bilgisi gerektirmektedir. Türkiye'de birçok sektörde olduğu gibi, bu uygulamaların geliştirilmesinde kalite ikinci plana itilmektedir. Firma olarak fonksiyonel ve kaliteli mobil uygulamalar geliştirme konusunda titiz davranmaktayız.

Sadece kartvizit üzerinde görükecek olan ve reklam amacı taşıyan mobil uygulama geliştirme projelerinden ziyade gerçek ve fonksiyonel mobil uygulamar geliştirmekteyiz.

iPhone ve iPad kullanıcıları fonksiyonel olmayan, firma tanıtımından öteye gitmeyen mobil uygulamaları cihazlarına yüklememektedir. Mobil uygulamalar kullanıcılara bir takım fonksiyonlar sunmalıdır.

 

İnternet bağlantısının olmadığı ortamlarda mobil uygulamalar çalışabilmelidir...

App Store Türkiye üzerinden indirilen birçok uygulama internet bağlantısının olmadığı ortamlarda çalışmamaktadırlar. Bunu kolaylıkla test edebilirsiniz. Cihazı uçak moduna aldıktan sonra uygulamaları çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Birçok uygulamanın çalışmadğını göreceksiniz.

Apple Inc.'in kurucusu Steve Jobs'un sözlerini hatırlatmak isteriz.:Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.