Mobil Yazılım Geliştirme

Mobil Yazılım Çözümleri | Mobil Uygulamalar

Mobil yazılım geliştirme fonksiyon ve işlevsellik olarak web tasarımlarından çok farklıdır. İnternet kullanıcılarının web siteleri üzerinde gezinmesi ile mobil uygulamaları kullanış davranışları arasında büyük farklılıklar vardır.

Mobil yazılımları geliştirirken, kullanıcıların bir mobil uygulama üzerinde geçireceği zaman iyi tahmin edilmelidir. Birçok kullanıcı bir mobil yazılımı bir dakikadan az bir süre açık tutmaktadır. Mobil yazılımlar kullanıcılara aradıkları bilgileri kullanışlı bir arayüzle en hızlı şekilde verebilmelidir.

 

Mobil yazılımlar web sitesinde gezinir izlenimi vermemelidir...

Geliştirilen birçok kurumsal mobil yazılım sanki web sayfasında gezinir hissi oluşturmaktadır. iPhone ve iPad mobil yazılım geliştiricilerine birçok animasyonu kullanma fırsatı vermektedir. Bu animasyonların kullanımı mobil yazılımlara bir estetik kazandırmaktadır. Kurumsal yazılım geliştirmenin web sitesi tasarımı olmadığının bilinmesi önem arzetmektedir. Ne tekim, iPhone ve iPad cihazlarının ekran boyutları ve kullanım amaçları normal bir bilgisayar gibi değildir.

Kurumsal mobil yazılımlar ile ilgili anahtar çözümler sunmaktayız. Amacımız kaliteli mobil yazılımlar ile müşterilerimize en iyi mobil çözümleri sunabilmektir.