Neden Biz?

Türkçe iPhone Uygulamaları | Mobil Uygulamalar | Mobil Yazılım Geliştirme | Mobil Çözümler

Gerçek (Native) Apple iPhone ve iPad uygulamaları geliştirmekteyiz.

iPhone uygulamaları geliştirdiğini söyleyen birçok firma aslında iPhone uygulaması geliştirmeyip, iPhone uyumlu web sitelerinin uygulama içine gömülmesi ile oluşturulan web uygulamaları geliştirmektedir. Bu şekilde geliştirilen uygulamalar aslında web tasarımından ibaret olup gerçek (Native) iPhone uygulamaları değillerdir.

Gerçek iPhone / iPad uygulamaları Objective-C dili kullanılarak Apple iOS SDK ortamında xCode uygulama geliştirme aracı kullanılarak geliştirilir. Gerçek iPhone ve iPad uygulamaları Apple iPhone veya iPad cihazlarının sunmuş olduğu tüm özellikleri kullanırlar. Gerçek olmayan uygulamalar ise sanki web üzerinde gezinir izlenimi vermektedir. Gerçek olmayan uygulamalar devamlı internet bağlantısına ihtiyaç duyarlar ve intenet bağlantısının olmadığı ortamlarda çalışmazlar.

Müşterilerin mobil uygulamaları konusunda bilinçsiz olması ve/veya ucuza uygulama geliştirme istekleri bu şekilde iPhone uygulaması geliştiriyoruz diyen birçok firmanın doğmasına neden olmuştur. Apple iPhone veya iPad için uygulama geliştirme bir tasarım işi olmayıp tamamen yazılım mühendisliği ile ilgilidir. Firma olarak en önemli özelliğimiz kaliteli ve güçlü mühendislik yapısına sahip mobil çözümleri en optimal fiyata geliştirmemizdir.

 

Mobil uygulamalarımızı İngilizce ve Türkçe olmak üzere en az iki dilde geliştiriyoruz.

iPhone uygulamaları App Store'a girdikten sonra tüm dünyaya açılmaktadır. Bu tip mobil uygulamalar dünyanın çeşitli ülkelerinden indirilmektedir. Bu nedenle geliştirdiğimiz tüm iphone uygulamaları standart Türkçe ve İngilizce dillerini desteklemektedir.

 

Görselliğin ve mühendisliğin birleşiminden oluşan kaliteli iPhone ve iPad mobil yazılımları geliştiriyoruz.

iOS mobil uygulamaları konusunda deneyimli yazılım mühendislerimiz ve grafikerlerimiz müşterilerimiz için görselliğin ve mühendisliğin en iyi biçimde sentezlendiği mobil uygulamalar geliştirmektedirler. Yazılım mühendislerimizin herbiri Apple yazılımları konusunda zengin bilgi birikimine ve tecrübeye sahiptirler. Yazılım mühendislerimizin her biri Objective-C ile iOS uygulama geliştirme konusunda minimum 3 yıl deneyime sahip olup, en öncelikli amacımız kaliteli mobil çözümleri en uygun fiyata geliştirmektir.

 

Geliştirilen her iPhone veya iPad uygulaması için, uygulamanın tanıtımını amaçlayan web sitesini tasarlıyoruz.

iPhone ve iPad uygulamalarının web üzerinde tanıtılması önem arzetmektedir. Bu nedenle geliştirdiğimiz iPhone veya iPad mobil uygulamalarının tanıtım amaçlı web sitelerini tasarlıyoruz.

 

Dinamik veri yapısı ile esnek mobil çözümler sunmaktayız.

Kurumsal mobil uygulamalarımızda sunulan her türlü veri dinamik olup bu veriler uygulama içerisine gömülmemektedir (Hardcoding). Bu sayede iPhone uygulamasının yapısı ile uygulamada sunulan veriler tamamen birbirinden ayrılmaktadır. Bu mühendislik yapısı sayesinde, müşteri uygulamayı App Store üzerinde update etmeden uygulamadaki verileri ve yazıları değiştirenilme esnekliğine sahiptir.

 

Geliştirdiğimiz mobil yazılımları en detaylı şekilde test ediyoruz.

Mobil uygulamaları geliştirdikten sonra değişik QA ve test aşamalarından geçiriyoruz. Geliştirdiğimiz uygulamaları iPod Touch, iPhone 3, iPhone 3S, iPhone 4 ve iPad cihazları üzerinde test etmekteyiz. Bununla birlite geliştirilen uygulamalar değişik iOS işletim sistemleri (iOS 4, iOS 4.1, iOS 4.2, iOS 5.x) üzerinde test edilmektedir. Veriye dayalı uygulamalarda verinin getirilmesi ile ilgili performans ve stres testleri uzman test mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Geliştirdiğimiz mobil yazılımlar hem online hemde offline çalışabilmektedir.

Veriye dayalı mobil uygulamalarımızda veri senkronizasyonu yöntemi kullanılmaktadır. Veri senkronizasyonu sayesinde internet bağlantısının olmadığı ortamlarda en son senkronize edilmiş olan veriler kullanıcılara gösterilmektedir.

 

Uygulamalarımız App Store üzerinden hızlı olarak iPhone ve iPad cihazlarına indirilmektedir.

Resimler, videolar ve yazılar uygulama içine gömülmediğinden ötürü, mobil uygulamalarımızın dosya büyüklüğü küçüktür. Böylelikle kullanıcılar iPhone uygulamalarımızı App Store üzerinden hızlı bir şekilde cihazlarına yükleyebilmektedirler.